Nieprawdopodobne ceny biletów na finał Ligi Europy!

Piłka nożna
Nieprawdopodobne ceny biletów na finał Ligi Europy!
fot. PAP

Czarny rynek biletów na finał piłkarskiej Ligi Europejskiej, który w środę odbędzie się w Sztokholmie, przypomina piekielny tygiel z nieprawdopodobnymi cenami - komentują szwedzkie media. Najtańsze wejściówki do nabycia w taki sposób kosztują... tysiąc euro!

W finale zagrają dwie uznane marki - Manchester United i Ajax Amsterdam. Na stadionie Friends Arena w stolicy Szwecji będzie mogło zasiąść 48 tysięcy widzów.

"Średnie ceny biletów z nominalną ceną 45 euro już przed dwoma tygodniami wynosiły ok. 600-800 euro, a lepsze miejsca z cena nominalną 150 euro proponowano nawet po trzy tysiące. Rekiny czarnego rynku będą miały chyba najlepsze żniwo w historii szwedzkiego futbolu" - podał dziennik "Aftonbladet" po obserwacji portali i aukcji sprzedających bilety.

W niedzielę wieczorem szwedzka firma Ticket2 oferowała najtańsze wejściówki po 700 euro, na portalu ogłoszeniowym blocket.se cena kształtowała się na poziomie 750-850 euro, a na portalu aukcyjnym tradera.se wystawione były wejściówki po 900 euro z opcją "kup teraz" w cenie 2100 euro.

"Ceny na ten mecz dochodzą do nieprawdopodobnego wręcz poziomu i znaleźliśmy nawet już takie w zapierającej dech cenie 5700 euro" - podkreśliła agencja TT.

AŁ, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze