Zespół prowadzony przez SpawNa wkracza na profesjonalną scenę

E-sport
Zespół prowadzony przez SpawNa wkracza na profesjonalną scenę
fot. fragbite.se

Pierwszy sezon GAMERZ dobiegł końca. W wielkim finale podopieczni SpawNa okazali się lepsi od drużyny pod wodzą insa. Zwycięzcy podpisali sześciomiesięczny kontrakt z profesjonalną organizacją e-sportową.

Pierwszy sezon GAMERZ rozpoczął się trzy tygodnie temu, a sam program został utrzymany w konwencji reality show. Odpowiedzialność za dobór uczestników spoczęła na barkach zAAz oraz Delpana, którzy zorganizowali serię castingów podczas ostatniej edycji DreamHack Winter. Wyselekcjonowani zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, a pieczę nad nimi sprawowali SpawN oraz ins. Gracze nie rywalizowali ze sobą wyłącznie w wirtualnej przestrzeni, lecz dodatkowo uprawiali lekkoatletykę, a także ćwiczyli na siłowni.

 

Po trzech tygodniach zmagań nadszedł czas na ostateczne starcie. Wielki finał był niezwykle zacięty i zakończył się dopiero rozegraniu dogrywki na trzeciej mapie. Ostatecznie Team Blue, prowadzony przez SpawNa, pokonał czerwonych, którymi opiekował się ins. Triumfatorzy otrzymali możliwość podpisania profesjonalnego kontraktu z organizacją GAMERZ. Co ciekawe, w szeregach zwycięskiej formacji znalazł się młodszy brat JW, który posługuje się pseudonimem Limpone.

 

Skład GAMERZ:

Adam "WolfY" Andersson
Linus "Limpone" Wecksell
Dylan "DH" Hamrini
Sebastian "ensa" Aas
Jonas "Queenix" Dideriksen

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie