Piękne pożegnanie Sobiecha. Kibice Hannoveru 96 wywiesili transparent po polsku

Polski napastnik - Artur Sobiech był zawodnikiem Hannoveru 96 przez sześć lat. Przez ten czas zdobył szacunek i uznanie fanów z HDI-Arena. Kibice pożegnali 13-krotnego reprezentanta Polski w szczególny sposób. Wywiesili specjalnym transparentem w języku polskim.

W trakcie wyjazdowe meczu wyjazdowego meczu z SV Sandhausen (1:1) Sobiech pojawił się na boisku w 77. minucie. A kibice klubu, który po rocznej przerwie wrócił do Bundesligi podziękowali mu za wieloletnią grę, przygotowując transparent z napisem w naszym ojczystym języku: "Koniec wieńczy dzieło - brawo Artur!".

Was für ne geile Stimmung ! Danke an die Fans ⚫️⚪️✅ #einteam #aufstieg #1liga#party

Post udostępniony przez Artur Sobiech (@a_sobiech) 21 Maj, 2017 o 6:10 PDT

Wszystko wskazuje na to, że był to jego pożegnalny występ w drużynie, w której spędził ponad pół dekady. Kilkanaście dni temu klub poinformował, że nie przedłuży kończącej się po sezonie umowy z niespełna 27-letnim polskim napastnikiem, który w obecnym sezonie zdobył dwa gole na zapleczu Bundesligi.

Napastnik urodzony w Rudzie Śląskiej przeniósł się do Hannoveru 96 w 2011 roku z Polonii Warszawa za 1,1 mln euro. W tym czasie zagrał w 145 meczach, w których strzelił 28 goli oraz zanotował 9 asyst.