Shroud zakończy karierę w przyszłym roku?

E-sport
Shroud zakończy karierę w przyszłym roku?
fot. HLTV

W trakcie jednej z ostatnich transmisji Mike 'shroud' Grzesiek został zapytany przez widza o plany dotyczące dalszej kariery. Reprezentant Cloud9 odparł, że zamierza opuścić profesjonalną scenę w 2018 roku.

Podczas jednej z ostatnich transmisji Mike 'shroud' Grzesiek grał w PlayerUnknown's Battlegrounds. W pewnym momencie jeden z fanów zapytał go, kiedy planuje zakończyć karierę. Kanadyjczyk oświadczył, że w przyszłym roku zamierza odwiesić myszkę na kołku. Rzekomo jego plany nie są tajemnicą dla jego kompanów.

 

Kanadyjczyk dysponuje imponującymi umiejętnościami strzeleckimi, którymi niejednokrotnie popisywał się podczas rozmaitych mixów oraz meczów z fanami. Sprawy mają się nieco inaczej w przypadku konfrontacji z zespołami światowej klasy. Najlepsi gracze stawiają twarde warunki, a shroud często nie jest w stanie wykorzystać drzemiącego w nim potencjału. W konsekwencji uchodzi on za najsłabsze ogniwo amerykańskiego zespołu.

 

Jeżeli zapowiedzi shrouda są prawdziwe, Cloud9 musi zacząć rozglądać się za jego godnym następcą. Najlepszym rozwiązaniem byłoby przeniesienie swaga do aktywnego składu. Pozostaje jednak pytanie, czy Valve zgodzi się ułaskawić zbanowanego gracza.

 

Jakub Nowak, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie