Parke znany jest ze swoich licznych prowokacji, a kolejną z nich zaprezentował na środowym treningu medialnym przed KSW 39: Colosseum. Irlandczyk z Północy "porwał" pas należący do Gamera i pozował fotoreporterom trzymając go na ramieniu. Chwilę później zaprezentowany został Polak, który w krótkiej rozmowie po całym wydarzeniu opowiedział o wydarzeniu z jego perspektywy.

Maciej Turski: Na treningu medialnym zaprezentował się twój rywal Norman Parke, który do zdjęć pozował... z twoim pasem mistrzowskim.

Mateusz Gamrot: Całe szczęście, że tego nie widziałem, bo bym w niego wjechał! Walka odbyłaby się już przed sobotą... A mówiąc serio, mój rywal słynny jest z pajacowania, gadanie w internecie i różne zagrywki medialne. Reszta to już jest średniaczek: umiejętności stójkowe, parterowe i zapaśnicze nie powalają.

Jak radzisz sobie z presją wydarzenia na Stadionie Narodowym?

Po raz pierwszy uczestniczymy w tak dużym wydarzeniu. Jestem bardzo zadowolony i zmobilizowany, mnie to tylko napędza: więcej kibiców, potężny obiekt, większy hałas. Daję wtedy największy show.

 

===

Zobacz kartę walk gali KSW 39: Colosseum.

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 39 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu. Więcej informacji na stronie licencje.polsat.pl.

Cała rozmowa z Mateuszem Gamrotem w załączonym materiale wideo.