Kurek odchodzi z PGE Skry Bełchatów!

Siatkówka
Kurek odchodzi z PGE Skry Bełchatów!
fot. Cyfrasport

Bartosz Kurek nie będzie dłużej siatkarzem PGE Skry Bełchatów... Chociaż jego nowy kontrakt był już sporządzony, to jednak reprezentant Polski nie złoży pod nim swojego podpisu.

O tym, że Kurek nie zwiąże się z PGE Skrą Bełchatów, poinformowała "Gazeta Wyborcza". Wszystko wskazuje na to, że będzie grał w Turcji. Jego nowym pracodawcą ma być Ziraat Bankasi Ankara, gdzie niedawno trafił Dawid Konarski. Co więcej, bardzo prawdopodobne, że w żeńskiej sekcji tego klubu będzie występowała Anna Grejman, która prywatnie jest życiową partnerką Kurka. Negocjacje trwają...

 

Działacze PGE Skry Bełchatów chcieli zatrzymać 28-latka. Warunki nowej umowy były już ustalone. Mówiło się, że Kurek podpisze kontrakt, gdy zostanie ogłoszone nazwisko nowego trenera bełchatowskiej drużyny. Tymczasem nadal nie wiadomo, kto nim będzie.

 

W poprzednim sezonie Kurek miał występować w JT Thunders. Z powodu kłopotów zdrowotnych zrezygnował jednak z wyprawy do Japonii i zakotwiczył w Bełchatowie. Choć początek sezonu spędził głównie w kwadracie dla rezerwowych, w końcówce - po przejściu na pozycję przyjmującego - był jednym z czołowych zawodników swego klubu, z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze