Zapowiedziano konferencję Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming

E-sport
Zapowiedziano konferencję Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming

Cyfrowej rozrywce i e-sportowi poświęcona będzie konferencja Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming. To największe tego typu wydarzenie marketingowe w Polsce. Wśród prelegentów m.in. Izak, Kubik, Sawik oraz Neqs.

- To dla mnie szczególne wydarzenie, które odbędzie się dokładnie w rok po moim powrocie do esportu – poinformował na swoim profilu na Facebooku Maciej ‘sawik’ Sawicki. Popularny komentator organizuje Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming  razem z domem mediowym Mediacom. - Na sali marketingowej pokażemy agencjom reklamowym, domom mediowym, firmom spoza sektora, że warto inwestować w esport, a na sali esportowej najbardziej doświadczeni ludzie polskiego esportu przekażą wiedzę młodszym, ambitnym osobom, marzącym o karierze w gamingu – przekonuje Sawicki.

Wśród prelegentów widzimy m.in. Michała Sobolewskiego – dyrektora marketingu b2c Play, Viktora Vanli – CEO Kinguin, Piotra ‘Izaka’ Skowyrskiego – najpopularniejszego w Polsce streamera, a także założyciela organizacji Izako Boars, Jakuba ’KubiKa’ Kubiaka – eksperta i analityka związanego z PRIDE, a więc klubem Piotra ‘neqsa’ Lipskiego, który także pojawi się w Warszawie. To tylko część zaproszonych gości. Na pełnej liście znajduje się bowiem aż siedemnaście nazwisk. Wydarzeniu partnerować będą natomiast m.in. Coca-Cola i Play.

 

 
Z harmonogramu wynika, że na konferencji poruszone zostaną tematy reklam w grze, wirtualnej rzeczywistości, popularności youtuberów i streamerów i wiele więcej.

Beyond Advertising Forum: Esport & Gaming odbędzie się 13 czerwca w warszawskim Studio Las.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze