Burneika prowokuje Popka! Będzie walczył… w złotych zębach

Sporty walki

Robert Burneika (2-0, 1 SUB) i Popek Monster (2-2, 2 KO) kilkukrotnie spięli się na konferencji poprzedzającej sobotnie KSW 39: Colosseum. Na tym jednak przytyki zawodników się nie skończyły. „Hardkorowy Koksu” na swoim Facebooku naśmiewał się ze… złotych zębów rywala i sprawił sobie ochraniacz imitujący uzębienie rywala.

Popek jest znany ze swojego odrębnego stylu. Prawie trzy lata temu sprawił sobie złote implanty zębów. Jego rywal na KSW 39: Colosseum postanowił to wykorzystać do prowokacji przed pojedynkiem. Burneika będzie walczył w ochraniaczu na zęby, który przypomina… właśnie złote uzębienie Popka!

 

 

Ładunek emocjonalny tej rywalizacji jest olbrzymi. Już na konferencji przed galą było niezwykle gorąco. Uwagę wszystkich przyciągnął przede wszystkim... wierszyk, który Popek wyrecytował "Hardkorowemu Koksowi".

 

"Jutro Burneika pęknie ci szczęka,
a cały stadion zwariuje.
Po walce do domu zabierze cię karetka
i stejki będziesz wpiep… przez rurkę"

 

Burneika nie pozostawał jednak mu dłużny. - Treningi były takie, jak pokazywałem. Na kaktusach się trenowało. Na arbuzach... Ćwiczyłem na arbuzach, bo Popek ma podobną głowę. W głowie też ma podobnie jak arbuz. Do rozwalenie pasuje - stwierdził krótko "Hardkorowy Koksu".

 

Kto okaże się górą w sobotnim pojedynku?

 

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 39 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu. Więcej informacji na stronie licencje.polsat.pl.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie