Sporty walki

KSW 39: Colosseum. Wyniki ważenia

Większość zawodników ma już za sobą proces zbijania wagi. Na wczesnym ważeniu nie pojawili się tylko Popek Monster (2-2, 2 KO) oraz Robert Burneika (2-0, 1 SUB), którzy jednak nie muszą bać się o przekroczenie limitu, gdyż zmierzą się w kategorii "open", czyli bez żadnych wymogów co do wagi. Problem miał za to rywal Damiana Janikowskiego. Julio Gallegos (8-6, 3 KO, 5 SUB) w dwóch próbach nie osiągnął wymaganego limitu kategorii średniej i jak udało nam się ustalić, trzeciej już nie będzie. Oznacza to, że jego wypłata zostanie zredukowana o 30%.

Pozostali bohaterowie sobotniej gali osiągnęli wymagane wyniki i teraz mogą skupić się głównie na walce. Głównie, bo podczas oficjalnej ceremonii ważenia, dojdzie jeszcze do tradycyjnych starć twarzą w twarz. Biorąc pod uwagę fakt, że między niektórymi zawodnikami iskrzyło na czwartkowej konferencji prasowej, możemy być pewni, że emocji nie zabraknie.

To wszystko można będzie obejrzeć na Polsatsport.pl już od godziny 18.00.

 

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 39 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu. Więcej informacji na stronie licencje.polsat.pl.