Nowa rozgrywająca w Chemiku Police?

Siatkówka
Nowa rozgrywająca w Chemiku Police?
fot. fivb.org

Jak donosi volleyball.it, w najbliższym sezonie w drużynie Chemika Police zagra serbska rozgrywająca, Sladana Mirković. Dotychczas jednak klub nie potwierdził tych informacji.

Według włoskiego portalu siatkarskiego, w drużynie Chemika Police wciąż będą występować dwie Serbki. W drużynie na pewno zagra Stefana Veljković. Z klubem pożegnała się Jelena Blagojević, ale dołączyć ma rozgrywająca Sladana Mirković.

 

Mirković to młoda, 22-letnia zawodniczka. Dotychczas występowała w Partizanie Belgrad i Dinamo Azotara Pancevo, a w ostatnim sezonie w Telekomie Baku. Największe sukcesy święciła z juniorską reprezentacją, zdobywając między innymi brązowy medal Mistrzostw Świata. Nie znalazła jednak miejsca w seniorskiej reprezentacji, przegrywając rywalizację z Aną Antonijević i Bojaną Żivković.

 

Doniesień tych nie potwierdza Chemik Police. Jeśli jednak transfer dojdzie do skutku, może to oznaczać odejście Joanny Wołosz lub Izabeli Bełcik. W sieci pojawiły się plotki, jakoby Wołosz miała zastąpić Katarzynę Skorupę w Imoco Volley Conegliano, zdobywcy srebrnego medalu turnieju finałowego Ligi Mistrzyń.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze