Sześć klubów Premier League pyta o Grosickiego

Piłka nożna
Sześć klubów Premier League pyta o Grosickiego
fot.PAP/PA

Skrzydłowy reprezentacji Polski - Kamil Grosicki nie może narzekać na brak zainteresowania. Jak podaje "Przegląd Sportowy" o zawodnika Hull City pyta aż sześć klubów, które w przyszłym sezonie będą grały w Premier League.

Klub Polaka niemalże do ostatniej kolejki walczył o pozostanie w elicie. Ostatecznie "Tygrysy" spadły do Championship, ale "Grosik" ma duże szanse na pozostanie w Premier League. Bowiem pojawia się mnóstwo zapytań o blisko 29-letniego przebojowego gracza.

Wychowanek Pogoni Szczecin wystąpił w zakończonym już sezonie ligi angielskiej w 15 spotkaniach. Bramki co prawda nie zdobył, ale zaliczył pięć asyst i był wiodącą postacią ekipy prowadzonej do niedawna przez Marco Silvę. Wysoka forma nie uszła uwadze angielskim klubom, które są chętne skorzystać z usług byłego gracza Jagiellonii Białystok czy Legii Warszawa.

Media na Wyspach Brytyjskich twierdzą, że 49-krotnym reprezentantem Polski najmocniej zainteresowany jest beniaminek PL - Newcastle United. Hull City zimą zapłaciło Stade Rennes za Grosickiego 9 milionów euro.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze