Pudzian, Gamrot i Wrzosek pokazują na czym polega MMA! (WIDEO)

Sporty walki

Jak walczyć w stójce, obalać czy udusić rywala? Na te pytania odpowiadali reporterowi Polsatu Sport bohaterowie gali KSW 39: Colosseum. Mariusz Pudzianowski (10-5, 1 NC, 4 KO, 2 SUB), Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 SUB) i Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 SUB) zaprezentowali dziennikarzowi kilka ciekawych technik używanych w MMA.

Reporter Polsatu Sport przeszedł szkolenie u trzech zawodników. Na czym polega MMA powiedział mu Pudzianowski, który na KSW 39 zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem (3-0, 2 KO, 1 SUB). ”Pudzian” nie chciał jednak zaprezentować swoich umiejętności na dziennikarzu, gdyż bał się go uszkodzić.

 

Kolejnym trenerem  Szymona Zaworskiego był Gamrot. Mistrz wagi lekkiej zademonstrował jak obala się przeciwnika. Potem ”Gamer” pokazał kilka technik w parterze. Ostatni nauczyciel dziennikarza, Marcin Wrzosek zaprezentował duszenie gilotynowe oraz trójkątne. Na całe szczęście dziennikarz wyszedł z konfrontacji bez szwanku.

 

Cały materiał w załączonych wideo. 

 

Kup zezwolenie na publiczne odtwarzanie KSW 39 i zapewnij dodatkowe atrakcje w swoim barze, restauracji lub hotelu. Więcej informacji na stronie licencje.polsat.pl.

Szymon Zaworski, IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze