"Droga do PBN 7" – odcinek 3. Sparing Adamka z… trenerem Chyckim (WIDEO)

Sporty walki

W trzecim odcinku cyklu "Droga do PBN 7" mogliśmy zobaczyć kolejne fragmenty treningu Tomasza Adamka (50-5, 30 KO), który jest w znakomitym humorze. Podczas zajęć sparował z trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Chyckim. Nie zabrakło też innych uczestników PBN 7 – o swoich przygotowaniach do gali opowiedzieli Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) i Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO).

Tomasz Adamek już po raz trzeci do swojego pojedynku przygotowuje się w łomnickiej Osadzie Śnieżka. „Góral” ciężko trenuje przed starciem z Solomonem Haumono na Polsat Boxing Night 7, a wszystko z bliska obserwuje kamera. Pięściarza nie opuszcza dobry humor i stara się rozluźniać atmosferę. W dzisiejszym odcinku sparował ze swoim trenerem przygotowania fizycznego Jakubem Chyckim. Natomiast główny szkoleniowiec Adamka, Gus Curren, oglądając walki Haumono przeanalizował jego mocne i słabe strony.

 

W trzeciej już "Drodze do PBN 7" zaprezentowali się również dwaj inni uczestnicy gali – Mateusz Masternak i Maciej Sulęcki. Pierwszy przygotowuje się do starcia z Ismailem Sillachem, a drugi stanie w szranki z Rockym Jerkicem.

 

O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

 

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

 

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

 

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

 

Maciej Sulęcki (24-0, 9 KO) również zaprezentuje się w Ergo Arenie. Zmierzy się z Australijczykiem Rockym Jerkicem (15-1, 12 KO).

 

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

 

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Vikapitą "Beast Masterem" Meroro (28-6, 14 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

 

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie