Nice 1 liga: Kapitalny gol Kurzawy z dystansu dobił "Górali"

W pojedynku przedostatniej kolejki rozgrywek Nice 1 ligi ekipa Górnika Zabrze wysoko pokonała u siebie Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 i otworzyła sobie szeroko drzwi do Lotto Ekstraklasy. Gości w tym spotkaniu dobił kapitalnym uderzeniem z dystansu Rafał Kurzawa, który ustalił wynik meczu.

Dla Kurzawy było to drugie trafienie w tym starciu. Wcześniej otworzył wynik meczu w 8. minucie, a kwadrans później dla zabrzan bramkę zdobył … Szymon Lewicki z Podbeskidzia, która skierował piłkę do własnej bramki.

W 64. minucie swojego 16. gola w tym sezonie strzelił Igor Angulo, natomiast pięć minut później znakomicie z dystansu przymierzył Kurzawa, który nie dał absolutnie żadnych szans bramkarzowi rywali.

Przepiękne trafienie Rafała Kurzawy w załączonym materiale wideo.