Kawulski zdradza plany dotyczące kolejnej gali KSW

Sporty walki

Na arenę, w jaką na jeden dzień przekształcił się PGE Narodowy, nie opadł jeszcze kurz, a właściciele KSW myślami są już przy kolejnej gali! W magazynie sportów walki Puncher Maciej Kawulski przyznał, na które miesiące planowana jest organizacja kolejnego święta MMA!

Gala KSW 39: Colosseum okazała się wielkim sukcesem sportowym, ale także biznesowym! Na trybunach Stadionu Narodowego zasiadło 56 214 osób, co uplasowało imprezę na drugim miejscu w rankingu największych wydarzeń MMA w historii!

Niektórzy kibice żyją jeszcze walkami m.in. "Różala", "Jurasa", "Popka", Mameda Khalidova, a także Borysa Mańkowskiego, ale dla właścicieli KSW 39. edycja imprezy jest już przeszłością. Obecnie Kawulski wraz z Martinem Lewandowskim patrzą już w przyszłość i szukają odpowiedniego terminu dla jubileuszowej 40. gali.

W magazynie Puncher o datę kolejnego święta MMA zapytał Kawulskiego Mateusz Borek.

- Następna gala będzie miała miejsce po wakacjach. Jesteśmy w trakcie wyboru terminów. Analizujemy też różne możliwości jeśli chodzi o halę, ale na pewno będzie miała ona miejsce we wrześniu, albo w październiku - przyznał właściciel federacji.

Cała rozmowa Mateusza Borka z Maciejem Kawulskim w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze