Prezentacja polskiej maskotki EuroVolley 2017

Siatkówka
Prezentacja polskiej maskotki EuroVolley 2017
fot. Cyfrasport

W najbliższy czwartek, 1 czerwca o godzinie 11:00 w Krakowie odbędzie się premierowa prezentacja polskiej maskotki CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EuroVolley Poland 2017.

Po raz pierwszy zobaczymy maskotkę podczas zorganizowanych w tak zwanej nowej hali TS Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22 Mini Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej dla drużyn szkolnych i amatorskich, promujących tegoroczny EuroVolley Poland 2017.

 

W tym dniu niezwykle dynamiczna maskotka pojawi się także w centrum Krakowa – na Rynku Głównym i w jego okolicach. Uroczystą prezentację maskotki w hali Wisły poprzedzi briefing prasowy z udziałem Katarzyny Król –Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji i Sportu, Jacka Sęka – Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Krzysztofa Kowala – Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Ambasadorów EuroVolley Poland 2017 w Krakowie: Józefy Ledwig, Elżbiety Porzec-Nowak,  Magdaleny Śliwy, Wacława Golca, Krzysztofa Ignaczaka i Grzegorza Wagnera.

 

Nie zabraknie również animacji i innych atrakcji dla uczestników czwartkowego wydarzenia.

 

CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EuroVolley Poland 2017 zostaną rozegrane od 24 sierpnia do 3 września. Tauron Arena Kraków będzie miejscem aż 14 z 36 meczów – 6 w fazie grupowej i 8 w fazie pucharowej, z wielkim finałem włącznie!

 

Bilety na CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EuroVolley Poland 2017: https://www.ebilet.pl/sport/pilka-siatkowa/siatkowka/

RM, informacja prasowa PZPS

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze