Virtus.pro zaproszone do Moskwy. Polacy zagrają w Adrenaline Cyber League

E-sport
Virtus.pro zaproszone do Moskwy. Polacy zagrają w Adrenaline Cyber League
fot. ESL

Gracze Virtus.pro otrzymali zaproszenie do Adrenaline Cyber League. W Moskwie zmierzą się z trzema innymi zespołami ze wschodniej Europy.

Rozgrywki spod szyldu Adrenaline Cyber League przeznaczone są dla zespołów reprezentujących wschodnią część Europy. W poprzedniej edycji triumfowali gracze Gambit Esports, rywalizując na miejscu z Team Spirit, Tengri i FlipSid3 Tactics. Tym razem z zeszłorocznego grona zobaczymy wyłącznie strzelców FlipSid3, a obok nich: Natus Vincere, HellRaisers i Polaków z Virtus.pro.

 

Jednodniowe zawody odbędą się 18 czerwca. Formacje zjadą do moskiewskiego VTB Ice Palace, by powalczyć o nagrody z puli $100,000. Zwycięzcom przypadnie $65,000, srebrnym medalistom $25,000, a dwóm pozostałym ekipom po $5,000. Wszystkie mecze rozgrywane będą w drabince pojedynczej eliminacji i trybie BO3. Przed nami więc zaledwie trzy pojedynki.

 

Adrenaline Cyber League dla „Złotej piątki” będzie dobrą okazją do LAN-owego rozgrzania się przed ESL One w Kolonii, a także PGL Majorem w Krakowie.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze