ASUS ROG ogłasza zawody dla mistrzów. W puli nagród $250,000!

Inne
ASUS ROG ogłasza zawody dla mistrzów. W puli nagród $250,000!
fot. Republic of Gamers

ASUS zorganizuje zawody spod szyldu Republic of Gamers Masters. W puli nagród $250,000. Do uczestnictwa zaproszono drużyny z całego świata – w tym z Polski.

Rozgrywki ROG Masters zrzeszą uczestników z czterech regionów: Azji-Pacyfiku (APAC), Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), obu Ameryk oraz Chin. W rejonie, który dotyczy bezpośrednio Polski, zobaczymy także zespoły z Niemiec, Francji, Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, krajów nordyckich, Beneluxu, Rumunii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zmagania podzielone zostały na kilka etapów. Pierwszym z nich będą krajowe eliminacje. Z nich formacje awansują do finałów regionalnych, które wyłonić mają najlepszych z najlepszych – ci spotkają się na turnieju zwieńczającym cykl. O nim jednak niewiele jeszcze wiadomo. Nieznane jest miejsce organizacji zawodów czy ich termin. Wiemy jednak, że w puli nagród zobaczymy aż $250,000.

 

Na światowe finały łącznie awansuje sześć ekip. Dwie reprezentować będą dywizję APAC, dwie EMEA, jedna obie Ameryki i jedna Chiny.

 

Przypomnijmy, że ASUS organizował już zawody promujące markę Republic of Gamers. W zmaganiach z serii Community Challegne znane osobistości z Polski, Francji, Niemiec, Australii, USA, Kanady, Tajwanu i Szwecji w specyficzny sposób uformować miały ekipy z graczy nieznanych na światowej scenie. Ostatecznie zwyciężyła wówczas biało-czerwona drużyna Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego. Chwilę później na jej podstawach popularny komentator stworzył Izako Boars.

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze