Grosicki o transferze do Watford: I don't know

Piłka nożna

Kamil Grosicki nie jest pewny tego, gdzie zagra w przyszłym sezonie. Być może zamieni Hull City na Watford FC, gdzie przeniósł się jego dotychczasowy szkoleniowiec Marco Silva. - I don't know - stwierdził "Grosik" zapytany o ewentualny transfer.

Adam Sławiński: Jak się czujesz po wakacjach, bo jesteś jednym z tych zawodników, którzy przyjechali na zgrupowanie po trochę dłuższej przerwie i odpoczynku.

 

Kamil Grosicki: Wiadomo, że tydzień czasu po sezonie jest dobry dla zawodnika i ja go na pewno dobrze spędziłem. Dużo odpocząłem, przemyślałem dużo różnych spraw, ale cieszę się, że zgrupowanie już się zaczęło, bo reprezentacja zawsze pomagała mi o różnych rzeczach zapomnieć i chcę się jak najlepiej do tego meczu przygotować.

 

Od razu widzieliśmy na pierwszym treningu takie mocne obciążenia, bo wydawało się, że to będzie taki lekki trening, a tutaj półtorej godziny zajęć.

 

Ja się z tego cieszę, bo możemy potrenować, a piłka nie słucha się jeszcze tak jak powinna, ale po ta mamy te dni, po tamy te zgrupowanie, żeby nie wypaść z rytmu. Potrzebny był odpoczynek, ale teraz praca, ciężka praca i mecz z Rumunią.

 

Powiedz, jakiego spodziewasz się spotkania z Rumunami?

 

Na pewno będzie to trudniejszy mecz niż ten w Bukareszcie, ale wiemy, że to my gramy u siebie, gramy na swoim stadionie, w swoim domu i to my musimy pokazać swoją siłę i zwyciężyć. Wiadomo przed meczem jeszcze nikt nie wygrał i dlatego trzeba dobrze się przygotować i zrobić wszystko by wygrać.

 

Jakie masz relacje z trenerem Silvą?

 

Wydaje mi się, że bardzo dobre.

 

Widzisz taką szansę, żeby dalej pracować razem?

 

I don't know, I don't know.

Adam Sławiński, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze