Wielki come back w Muszynie. Serwiński wraca na ławkę trenerską

Siatkówka
Wielki come back w Muszynie. Serwiński wraca na ławkę trenerską
fot. PAP

Bogdan Serwiński po raz kolejny poprowadzi Polski Cukier Muszyniankę. Jego trenerska przerwa trwała zaledwie kilka miesięcy. Zmiana szkoleniowca jednak nie przyniosła oczekiwanych efektów, dlatego od najbliższego sezonu Serwiński powróci do trenowania siatkarek.

Przypomnijmy, że w grudniu Bogdan Serwiński zdecydował się na rezygnację z funkcji trenera. Jego obowiązki przejął drugi trener, Ryszard Litwin, który prowadził drużynę wraz z Marcinem Wojtowiczem. Mimo zmiany, wyniki muszynianek nie uległy poprawie. Zespół zakończył rozgrywki na dziesiątym miejscu. Przez ten czas Serwiński pełnił rolę menedżera drużyny. Działacze zdecydowali o jego powrocie na ławkę trenerską.

 

Były trener muszynianek objął zespół po raz pierwszy w 1985 roku. Wtedy występował on pod nazwą LZS Poprad. Serwiński z klubem z Muszyny zdobył cztery tytuły mistrza Polski oraz dwukrotnie był wicemistrzem. W sezonie 2012/13 osiągnął największy sukces w historii klubu zdobywając Puchar CEV. Muszyniance pełnił również rolę prezesa oraz członka zarządu.

AG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze