Grosicki rozbawił wszystkich na konferencji! (WIDEO)

Piłka nożna

Humory najwyraźniej dopisują naszym reprezentantom, którzy już 10 czerwca zmierzą się w eliminacjach mistrzostw świata z Rumunią. Jak to często bywa w roli głównego ”śmieszka” wystąpił Kamil Grosicki, który rozbawił zgromadzonych na konferencji prasowej dziennikarzy.

Polacy z Rumunią zagrają na Stadionie Narodowym. Obecnie, jeszcze nie w pełnej kadrze Biało-Czerwoni przebywają w Warszawie, trenują na boisku ZWAR-u Międzylesie. Podczas konferencji zazwyczaj piłkarze nie chcą wypowiadać się o swoich sytuacjach w klubach.

 

Na konferencji obecni byli dwa zawodnicy, którzy nie mogą być pewni swojej przyszłości. Jakub Błaszczykowski jest na wylocie z VfL Wolfsburg i podobno już pojawiły się oferty z Ekstraklasy. Drugi z nich, Grosicki ma za sobą udane pół roku w ekipie Hull City. Jego zespół spadł jednak z Premier League i ”Grosik” będzie zapewne chciał zmienić barwy klubowe. Najgłośniej mówi się o ekipie Watfordu, w której szkoleniowcem od niedawna jest menedżer Grosickiego z Hull Marco Silva.

 

W związku z tym z sali padło pytanie: ”Czy to zgrupowanie jest ostatnim, na które przyjeżdżacie w barwach Wolfsburga i Hull? Czy Kuba na kolejne przyjedziesz jako piłkarz Wisły Kraków?

 

- Ja mam jeszcze dwa lata kontraktu – odpowiedział Błaszczykowski

 

- Ja mam trzy – dodał ”Grosik”, czym rozbawił zgromadzonych na sali.

 

Zabawna wypowiedź Grosickiego w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze