Inne

PRIDE poza turniejem DolphinCS Shoot 'Em Up

PENTA ma za sobą już jeden pojedynek. Ekipa innocenta nie bez problemów okazała się lepsza od Tricked eSport, awansując na pozycję grupowego lidera. Dla „Pingwinów” będzie to jednak pierwsza potyczka w ramach Farmskins. Z koszyków, w których znajduje się po pięć formacji, do fazy pucharowej awansują zaledwie dwie najlepsze. Każdy punkt jest więc dla Polaków niezwykle cenny. Trudno jednak w roli faworytów stawiać właśnie podopiecznych Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego. Przed niecałym miesiącem w Hellcase Cup Mocek udowodnił swoim byłym kompanom, że aktualnie jego sekcja o klasę przewyższa Kinguin. Bukmacherzy przepowiadają, że dziś będzie podobnie.

 

13:00 – Team Kinguin vs PENTA Sports – BO3

 

Mecz odbędzie się o 13:00 i rozegrany zostanie w systemie BO3. Nie wiemy jeszcze, na jakich mapach spotkają się zawodnicy. Relację na żywo zapewni na swoim kanale Łukasz ‘PRAWUs’ Ganczewski.

 

W zawodach podziwiać możemy również inny zespół znad Wisły – PRIDE. „Orzełki” jednak, choć mają do zagrania jeszcze jedno spotkanie, przegrały dwa pierwsze pojedynki, tracąc szansę na promocję do kolejnego etapu. A to dopiero w nim zaczną się prawdziwe emocje. Dla czterech najlepszych sekcji zapewniono bowiem nagrody pieniężne z puli $25,000.