Hajto i Kaczmarek gośćmi Cafe Futbol! Czekamy na pytania

Piłka nożna
Hajto i Kaczmarek gośćmi Cafe Futbol! Czekamy na pytania
fot. Cyfrasport

Komentator Polsatu Sport, Tomasz Hajto oraz były trener Bogusław Kaczmarek będą gośćmi niedzielnego Cafe Futbol. Roman Kołtoń wraz z wymienioną dwójką zajmą się głównie tematami związanymi z meczem Polska – Rumunia oraz kadrą U-21. Cafe Futbol tradycyjnie w niedzielę o godzinie 11.00 w Polsacie Sport.

Kaczmarek zyskał w Polsce miano niemalże legendy. Trenerską karierę zaczynał i kończył w Lechii Gdańsk. W 2006 roku został asystentem Leo Beenhakkera i razem z nim prowadził reprezentację Polski. Popularny "Bobo" zapamiętany został również z tego, że był specjalistą w odkrywaniu piłkarskich talentów.

 

Drugi gość to komentator Polsatu Sport i były reprezentant Polski. W studiu Cafe Futbol głównym tematem będzie oczywiście zbliżający się wielkimi krokami mecz Polaków w eliminacjach mistrzostw świata z Rumunią. Dodatkowo przed kadrą U-21 najważniejsze wydarzenie tego roku, czyli UEFA EURO U21 POLSKA 2017, które odbędzie się w naszym kraju. Przypomnijmy, że w minionym tygodniu selekcjoner Marcin Dorna podał ostateczną kadrę na ten turniej.

 

Prowadzący: Roman Kołtoń

Goście: Bogusław Kaczmarek, Tomasz Hajto

 

Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach, a także na Twitterze pod hashtagiem #CafeFutbol.

 

Cafe Futbol w niedzielę od godziny 11.00 w Polsacie Sport.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze