Mecz CS:GO... 60 metrów nad ziemią! PENTA wzniosła się nad Pragę

E-sport
Mecz CS:GO... 60 metrów nad ziemią! PENTA wzniosła się nad Pragę
fot. PENTA Sports

Międzynarodowa drużyna Pawła ‘innocenta’ Mocka – PENTA Sports rozgrywa właśnie mecz pokazowy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie okoliczności konfrontacji. Zespoły znajdują się bowiem 60 metrów nad ziemią!

PENTA Sports spotkała się z eXtatus w czeskiej Pradze, by rozegrać pokazowy mecz w Counter-Strike’a: Global Offensive. Organizowany przez ASUS Republic of Gamers pojedynek to wydarzenie bez precedensu. Zawodnicy umieszczeni zostali przecież na specjalnej platformie, która wzbiła się w powietrze. Wraz z całym sprzętem komputerowym znajdują się aktualnie 60 metrów nad ziemią. - Myślę, że to, co właśnie przeżywam to najdziwniejsza chwila mojego życia – napisał na Facebooku innocent.

 

Transmisję na żywo z widokiem na graczy znajdziecie na kanale PENTA_TV.

 

 

EXtatus to czesko-słowacka formacja, która swoją pozycję na scenie zbudowała w dużej mierze dzięki niezwykle utalentowanemu, bardzo młodemu Davidowi ‘frozenowi’ Čerňanskiemu. Gracz ten ma zaledwie 14 lat, a już od jakieś czasu jest w stanie rywalizować z czołowymi zawodnikami z całego świata. PENTA natomiast od czasu, gdy dołączył do niej zawodnik znad Wisły, znakomicie radzi sobie w wielu europejskich turniejach. 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie