Szalony piątek Szczęsnego: Już był w Juventusie, czeka go rozmowa z Wengerem

Piłka nożna
Szalony piątek Szczęsnego: Już był w Juventusie, czeka go rozmowa z Wengerem
fot. PAP/EPA

Piątek był dla Wojciecha Szczęsnego naprawdę szalonym dniem. Znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że Polak na 100 procent trafi do Juventusu. Kilka godzin później informację tę zdementował jednak agent bramkarza, który zdradził, że 27-latka czeka wkrótce rozmowa z Arsenem Wengerem. Gdzie doprowadzi Szczęsnego ten spekulacyjny rollercoaster?

Pracujący na co dzień w Sky Sports Di Marzio poinformował, że "Stara Dama" wykupi Polaka z Arsenalu za 16 milionów euro, a zawodnik za cztery lata gry dostanie od Włochów taką samą kwotę (4 mln euro rocznie). Dziennikarz podkreślił również, że Szczęsny byłby z początku jedynie zmiennikiem nie zamierzającego jeszcze kończyć kariery Gianluigiego Buffona. Na pewne miejsce w bramce musiałby poczekać rok lub dwa.

Kilka godzin później "Przegląd Sportowy" podał, że agent Szczęsnego David Manasseh stanowczo doniesienia Di Marzio zdementował. Menadżer ujawnił ponadto, że jego podopiecznego czeka wkrótce rozmowa ze szkoleniowcem Arsenalu, ktory niedawno przedłużył swój kontrakt na kolejne dwa lata. Takie słowa mogą sugerować, że Wenger nie skreślił jeszcze Szczęsnego i być może ten znów stanie w bramce klubu z Emirates, bo trzeba przyznać, że Petr Cech nie błyszczy ostatnio formą.

Gdzie Wojciech Szczęsny rozpocznie nowy sezon? To bez wątpienia najgorętszy transferowy temat tego lata, jeśli mowa o polskich zawodnikach.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze