apEX: Zawodnicy North są zarozumiali, więc nie przepadamy za sobą

Inne
apEX: Zawodnicy North są zarozumiali, więc nie przepadamy za sobą
fot. HLTV.org

G2 bez większych problemów rozprawiło się z North w wielkim finale ESL Pro League Season 5. Pojedynek miał też znaczenie osobiste. ApEX był zadowolony, że mógł utrzeć nosa Duńczykom.

Widzowie liczący na porywające widowisko w wielkim finale ESL Pro League mogli być nieco rozczarowani. Wprawdzie byliśmy świadkami kilku zwrotów akcji i widowiskowych akcji w wykonaniu North, lecz to G2 przez cały czas kontrolowało przebieg spotkania. Ostatecznie Francuzi pokonali Duńczyków wynikiem 3:1, zdobyli tytuł mistrzowski i wzbogacili się o 225 tysięcy dolarów.

 

Po zakończeniu finału serwis Slingshot przeprowadził wywiad z apEXem, reprezentującym zwycięską formację. Dziennikarze zapytali go o sam przebieg rozstrzygającego starcia. Francuz stwierdził, że jego drużyna doskonale wiedziała czego spodziewać się po konkurentach i w konsekwencji wygrana przyszła stosunkowo gładko. Ważnym dodatkiem do triumfu było poskromienie ego Duńczyków, którzy rzekomo stali się bardzo zarozumiali.

 

Podczas rozmowy poruszony został również temat zbliżającego się Majora. Zanim to jednak nastąpi, G2 musi uporać się z konkurencją podczas europejskiego Minora. ApEX podzielił się jednak swoimi sporymi ambicjami. Na turnieju w Krakowie chciałby on kolejno pokonać SK Gaming, FaZe Clan oraz Astralis.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze