KennyS najlepszy w Dallas. Snajper przypomina o swoich możliwościach

E-sport
KennyS najlepszy w Dallas. Snajper przypomina o swoich możliwościach
fot. HLTV.org

G2 Esports w pięknym stylu zatriumfowało podczas finałów piątego sezonu ESL Pro League w Dallas. Za najbardziej wartościowego gracza zawodów uznano Kenny’ego ‘kenny’egoS’ Schruba.

Francuska „drużyna marzeń” wdrapała się na wyżyny swoich możliwości, wieńcząc triumf znakomicie rozegranym finałem z North. I choć wszyscy gracze G2 dołożyli swoją cegiełkę do zwycięstwa, a postacie pokroju Alexandre ‘bodyy’ego’ Pianaro i Nathana ‘NBK-‘ Schmitta niejednokrotnie wyciągały formację znad Sekwany z opresji, to kennyS został uhonorowany tytułem MVP. I chyba nikt nie powinien z tego powodu lamentować. Schurb ponownie udowodnił, że jest jednym z najwybitniejszych snajperów świata, wyprawiając z AWP niestworzone rzeczy.

 

Dla potwierdzenia – garść statystyk. Rating na poziomie 1.21 stawia go najwyżej ze wszystkich graczy, którzy stawili się w Dallas. Choć trzeba przyznać, że Kristian ‘k0nfig’ Wienecke i Gabriel ‘FalleN’ Toledo uzyskali bardzo zbliżone wyniki i zapewne gdyby North lub SK Gaming wzniosły puchary, to oni zebraliby największe laury. K/D Ratio snajpera wyniosło 1.36. Na 229 zabójstw aż 133 padło z broni z lunetą. W 23 rundach to Kenny przelewał pierwszą krew i w ponad 80% takich przypadków G2 Esports zdobywało wówczas punkt.

 

Zaledwie echem wydają się być dziś gorsze dni tego wybitnego strzelca, które pamiętać możemy z czasów sprzed wielkiej fuzji. To już drugi tytuł MVP zdobyty w przeciągu kilku tygodni. Kiedy G2 Esports ogrywało wszystkich podczas DreamHacka Open w Tours, to kennyS zasłużył sobie przecież na miano najbardziej wyróżniającej się postaci zawodów.

Szymon Groenke, Poslat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie