Inne

Maikelele oficjalnie graczem Red Reserve

Dziś i jutro rozegrana zostanie ostatnia kolejka grupowych spotkań w ramach internetowego turnieju Farmskins Challenge. W akcji zobaczymy naszych rodaków. Team Kinguin podejmie bułgarskie Outlaws, a PENTA Sports z Pawłem ‘innocentem’ Mockiem na czele stanie naprzeciw nowej drużynie Maikela ‘Maikelele’ Billa – Red Reserve.

 

PENTA jest najbliżej awansu z pierwszego miejsca. Po dwóch zwycięstwach i porażce ma najlepszy bilans rund i ewentualne zwycięstwo ze Szwedami najprawdopodobniej zagwarantuje im lepsze rozstawienie w drabince, nawet gdy swój pojedynek wygrają gracze Outlaws. Oni również na koncie mają dwie wygrane i przegraną. W najgorszej sytuacji znajdują się „Pingwiny”. Ekipa Grzegorza ‘SZPERA’ Dziamałka triumfowała zaledwie raz, dwukrotnie ponosząc klęskę. Co musiałoby się więc stać, by Polacy utrzymali się w rozgrywkach? PENTA bardzo wysoko pokonać musi Red Reserve, a podopieczni Mariusza ‘Loorda’ Cybulskiego zmiażdżyć Outlaws, tracąc jak najmniej rund.

 

17:00 – Team Kinguin vs Outlaws – BO3

 

6 czerwca:
12:45 – PENTA Sports vs Red Reserve – BO3

 

Obie konfrontacje przeprowadzone zostaną w systemie BO3. Na żywo skomentuje je Łukasz ‘PRAWus’ Ganczewski. Przypomnijmy, że turnieju Farmskins Championship zawodnicy walczą o nagrody z okrągłej puli $25,000. Tej szansy nie wykorzystali reprezentanci PRIDE, którzy zmagania zakończyli z bilansem 1-3.