BBTS Bielsko-Biała z nowym atakującym

Siatkówka
BBTS Bielsko-Biała z nowym atakującym
fot. PAP

Jakub Bucki został nowym atakującym drużyny BBTS Bielsko-Biała. Mierzący 197 cm wzrostu siatkarz w ubiegłym sezonie był graczem pierwszoligowego KPS-u Siedlce.

29-letni atakujący w swojej siatkarskiej karierze występował w lidze kazachskiej w VK Pavlodar oraz w słowackim Svidnik. Bronił także barw plusligowgo Jadaru Radom, a miniony sezon spędził w pierwszoligowym KPS-ie Siedlce, z którym zdobył brązowy medal I ligi.


- Sezon w Siedlcach zapisuję na duży plus, stworzyliśmy od początku bardzo fajną dobrze rozumiejącą się drużynę i dało to bardzo dobry rezultat. Mam nadzieję, że również w Bielsku stworzymy dobrze dogadującą się grupę - powiedział nowy atakujący 14. drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi. - Na pewno nie będzie to łatwy sezon, bo to jednak poziom wyżej, ale sama możliwość grania w takiej lidze to dla mnie duże przeżycie. Dam od siebie tyle, ile potrafię i wierzę, że to będzie naprawdę ciekawy sezon – dodał.

BBTS kompletuje skład na kolejny sezon. W przyszłym sezonie w barwach klubu ze Śląska zobaczymy: rozgrywającego Jarosława Maciończyka, środkowych Bartosza Cedzyńskiego, Wojciecha Sieka i Mariusza Gacę, przyjmujących Piotra Łukasika i Tomasza Piotrowskiego, libero Przemysława Czaudernę i Kajetana Marka.

ask, Polsat Sport, bbtsbielsko.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze