Profesjonalni gracze krytykują zachowanie publiczności podczas finałów EPL

E-sport
Profesjonalni gracze krytykują zachowanie publiczności podczas finałów EPL

Amerykańska publiczność niejednokrotnie stawała się obiektem krytyki innych widzów, a także samych zawodników. Tym razem Dupreeh oraz Dennis nie pozostawiają suchej nitki na fanach zgromadzonych na finałach ESL Pro League Season 5.

Fani CS:GO, delikatnie mówiąc, nie przepadają za publicznością, która bierze udział w amerykańskich turniejach. Według nich, tamtejsi kibice są zarozumiali, a w konsekwencji forma jaką przybiera prowadzony przez nich doping staje się irytująca dla innych obserwatorów.

 

Czarę goryczy przelało zachowanie publiczności w trakcie finałów ESL Pro League. Dennis skarżył się na ogromną wrzawę, która uniemożliwiała swobodne rozgrywanie pojedynków sam na sam. Według niego wygłuszające słuchawki kompletnie nie radziły sobie z hałasem, a organizatorzy nie zdecydowali się na skorzystanie z dźwiękoszczelnych kabin. Na domiar złego część kibiców wykrzykiwała podpowiedzi, zdradzające pozycje poszczególnych graczy. Dupreeh stwierdził bez ogródek, że aroganccy widzowie powinni zostać wyproszeni z hali za takie działania.

Jakub Nowak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze