Skandaliczna decyzja sędziów. "W takich sytuacjach opadają ręce" (WIDEO)

Po siedmiu latach przerwy polskie siatkarki biorą udział w prestiżowym turnieju Montreux Volley Masters. Negatywną stroną meczu z Brazylijkami była z pewnością fatalna postawa sędziów. Jedna z ich błędnych decyzji kompletnie wyprowadziła z równowagi komentatorów Polsatu Sport.

W meczu inaugurującym przygodę z imprezą Biało-Czerwone zmierzyły się z Brazylijkami, którym ostatecznie uległy 1:3. Spotkanie obfitowało w błędy sędziowskie, które nie umknęły uwadze komentującym mecz Markowi Magierze i Wojciechowi Drzyzdze.

W czwartym secie, przy stanie 14:10 dla Polski, piłka znalazła się po naszej stronie, a Biało-Czerwone wyprowadziły dobrą kontrę, zakończoną obiciem brazylijskiego bloku. Sędziowie nie dopatrzyli się jednak kontaktu Roberty z piłką i przyznali punkt rywalkom.

- W takich sytuacjach opadają ręce... Mało jej palców nie urwało! My z warszawskiego studia dostrzegliśmy to, czego nie uchwycili sędziowie z odległości metra. Zresztą nawet sama reakcja Brazylijek była wymowna - komentował sfrustrowany Magiera.

Cała sytuacja ze skandaliczną pomyłką sędziów w załączonym materiale wideo.