PBN 7: Wzruszające pożegnanie Masternaka z synami (WIDEO)

Sporty walki
PBN 7: Wzruszające pożegnanie Masternaka z synami (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Mateusz Masternak (38-4, 26 KO) już 24 czerwca na gali PBN 7 - Nowe Rozdanie stoczy swój kolejny pojedynek. "Master" na czas przygotowań przeniósł się z Wrocławia do Warszawy, a rozstania z rodziną bywają naprawdę trudne. Zobaczcie wzruszające pożegnanie Masternaka ze swoimi synami!

Podczas gali PBN 7 Masternak zmierzy się z Ismaiłem Siłłachem. Dla 30-latka będzie to już trzeci występ na galach Polsat Boxing Night. Do tej pory "Master" zwyciężył dwukrotnie - pokonał Łukasza Janika oraz Erika Fieldsa. Motywacji do ciężkiej pracy Masternakowi nie brakuje, a na pewno sporą dawkę pozytywnej energii dają mu jego synowie.

Na czas przygotowań pięściarz musiał się rozstać z rodziną, która mieszka we Wrocławiu. Synowie jednak zdają sobie sprawę, że "tatuś musi zarabiać pieniążki, żeby kupować im zabawki". Zobaczcie wzruszające pożegnanie Masternaka ze swoimi pociechami.O gali PBN 7 - Nowe Rozdanie:

W walce wieczoru PBN 7 do ringu powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO), który zmierzy się z australijskim królem nokautu Solomonem "Solo" Haumono (24-3-2, 21 KO).

Przed starciem "Górala" kibice zobaczą pojedynek byłego mistrza świata Krzysztofa Głowackiego (26-1, 16 KO). "Główka" wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem.

W Ergo Arenie po raz kolejny zaboksuje także Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy kategorii junior ciężkiej ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim.

W karcie walk nie zabrakło miejsca dla jednego z najbardziej perspektywicznych bokserów wagi super półśredniej na świecie Macieja Sulęckiego (24-0, 9 KO). "Striczu" będzie faworytem konfrontacji z Australiczykiem Rockym Jerkiciem (15-0, 12 KO), ale posiadający chorwackie korzenie pięściarz z wielką przyjemnością pokrzyżuje plany Polaka.

MB Promotions nie zapomina również o promocji kobiecego pięściarstwa. 24 czerwca szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzyma świeżo upieczona mistrzyni świata Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO).

W Gdańsku zobaczymy również występy niepokonanych: Łukasza Wierzbickiego (12-0, 6 KO) w konfrontacji z Robertem Tlatlikiem (20-0, 14 KO), a także świetnie rokującego i mocno bijącego Adama Balskiego (9-0, 7 KO), który skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Łukaszem Janikiem (28-3, 15 KO). Pikanterii karcie walk dodaje również rewanżowe starcie Norberta Dąbrowskiego (20-6-1, 8 KO) z Robertem Talarkiem (17-12-2, 11 KO).

Bilety na galę PBN 7 dostępne na ebilet.pl.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze