ACB 63: Kiełek, Stepanyan i Wikłacz dodani do karty walk

Sporty walki
ACB 63: Kiełek, Stepanyan i Wikłacz dodani do karty walk
fot. Materiały prasowe

Organizacja ACB odsłoniła nazwiska kolejnych zawodników, którzy już 1 lipca za-walczą na gali ACB 63. Obok Karola Celińskiego i Adriana Zielińskiego, w hali ERGO ARENA wystąpią też ich klubowi koledzy z Berkut Arrachion Olsztyn. Paweł Kiełek i Jakub Wikłacz skrzyżują rękawice z trójmiejskimi zawodnikami. W środę potwierdzono też znakomitą informację dla wszystkich fanów MMA. Galę ACB 63 będzie można obejrzeć na kanale Polsat Sport!

Kiełek vs Szydłowski

 

Paweł Kiełek (7-3-1), który podczas ostatniej gali ACB w Olsztynie musiał uznać przewagę swojego przeciwnika z Rosji, tym razem zawalczy z debiutującym w ACB Ireneuszem Szydłowskim (6-1) z Gdańska. To będzie zacięty pojedynek. Szydłowski walczy "u siebie", ale to Kiełek będzie chciał podnieść się po ostatniej porażce i udowodnić, że nazywanie go "nadzieją polskiego MMA" jest uzasadnione.

 

Formela vs Stepanyan

 

Kolejny lokalny zawodnik, Kacper Formela (4-1) z klubu Piranha Gdynia też poznał już swojego przeciwnika. Będzie nim 21-letni Armen Stepanyan (4-1). Panowie mają takie same rekordy, ale to zawodnik pochodzący z Armenii już dwukrotnie podczas ACB udo-wadniał swoją przewagę nad polskimi zawodnikami. W Olsztynie, na gali ACB 46 "Young Eagles", mocnymi uderzeniami zakończył walkę z Marcinem Jabłońskim przez TKO już w 32 sekundzie pierwszej rundy.

 

Przybysz vs Wikłacz

 

Sebastian Przybysz (2-0) w klatce ACB będzie walczył po raz pierwszy. Zawodnik z Gdańska nie odnotował jeszcze porażki w sowim rekordzie. Ale to 20-letni Jakub Wikłacz (4-2-1) stoczył więcej zawodowych pojedynków w MMA. Debiut zawodnika z Olsztyna w ACB nie był łatwy i Wikłacz, w lutym tego roku, musiał przełknąć gorycz porażki przed własną publicznością.

 

Karta walk gali ACB 63:

 

84 kg: Piotr Strus vs Andy Devent

93 kg: Karol Celiński vs Vinny Magalhaes

93 kg: Luke Barnatt vs Max Nunes

70 kg: Adrian Zieliński vs Piotr Hallmann

93 kg: Przemysław Mysiała vs Wallyson Carvalho

77 kg: Patrik Kincl vs Igor Fernandes

77 kg: Ireneusz Szydłowski vs Paweł Kiełek

66 kg: Kacper Formela vs Armen Stepanyan

61 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz

 

Transmisja gali ACB 63, która odbędzie się 1 lipca, w Polsacie Sport.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie