Katastrofalny błąd Llorisa i magiczny strzał Toivonena zza połowy w ostatniej akcji meczu

Piłka nożna

Kapitan reprezentacji Francji - Hugo Lloris koszmarnie będzie wspominał mecz na Friend Arena ze Szwecją. Francuski bramkarz popełnił w 93. minucie katastrofalny błąd, który przesądził o zwycięstwie drużyny "Trzech Koron".

Na domiar złego fatalny w stutkach błąd kapitan "Trójkolorowych" popełnił w ostatniej akcji meczu. Bramkarz Tottenhamu Hotspur na sekundy przed końcem znajdując się tuż przed polem karnym źle wybił piłkę, która trafiła wprost pod nogi gracza Toulouse - Oli Toivonen. Szwedzki napastnik błyskawicznie, bez namysłu i przyjęcia uderzył piłkę w kierunku bramki gości. Futbolówka idealnie zmieściła się pod poprzeczką bramki rozpaczliwie interweniującego Llorisa.

Strzał Toivonen był wręcz doskonały. Doświadczony napastnik udowodnił, że jest świetnie wyszkolony technicznie i co najważniejsze dał arcyważną wygraną swojej drużynie narodowej w meczu na szczycie grupy A eliminacji MŚ 2018.

 

Dzięki wygranej Szwedzi zrównali się punktami z Francją (13 pkt.), ale dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu są liderem grupy A.

 

Błąd Hugo Llorisa i doskonały strzał Oli Toivonena zobaczcie w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze