Szwecja - Francja: Fenomenalny gol Giroud (WIDEO)

Piłka nożna

Francuzi czarowali Szwedów przez większą część pierwszej połowy, ale w 37. minucie zadali gospodarzom zabójczy cios. Po wrzutce w pole karne piłka spadła pod nogi Olivera Giroud, a napastnik Trójkolorowych przymierzył idealnie w kierunku dalszego słupka szwedzkiej bramki. Niestety dla Francuzów, tuż przed przerwą wyrównał Jimmy Durmaz.

Przez 37 minut na boisku w Solnej nie było fajerwerków, a można nawet powiedzieć, że z murawy wiało nudą. Sytuacja zmieniła się jednak na 8 minut przed końcem pierwszej połowy, gdy po dośrodkowaniu w pole karne z prawej strony boiska, piłka trafiła pod nogi Olivera Giroud. Napastnik Arsenalu niepilnowany zamykał akcję, bowiem chwilę wcześniej wrócił na murawę po tym, jak zderzył się głowami z Lustigiem.

Gdy tylko futbolówka znalazła się w posiadaniu Giroud, ten nie zastanawiał się ani chwili. Poprawił sobie piłkę i zewnętrzną częścią lewej stopy huknął w kierunku szwedzkiej bramki. Idealny lot znalazł swój koniec w siatce, a futbolówka wylądowała blisko okienka. Była to trzecia bramka napastnika reprezentacji Francji w eliminacjach mistrzostw świata 2018.

Piękny gol w załączonym materiale wideo.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie