Szczęsny kpi z Krychowiaka! "Zagrał dziś więcej niż przez cały sezon"

W świetnym humorze był po meczu z Rumunią bramkarz reprezentacji polski Wojciech Szczęsny, który prawie rok czekał na szansę na występ w kadrze. 27-latek stwierdził, że nie miał za dużo roboty w spotkaniu na PGE Narodowym oraz przez chwilę ponabijał się z Grzegorza Krychowiaka.

Marcin Feddek: Wojtek, przede wszystkim, jak się wraca do takiej drużyny, która demoluje rywali?

Wojciech Szczęsny: Łatwo. Widziałeś dzisiaj, że Ty mogłeś stać w bramce i by się skończyło też 3:1. Super się gra z chłopakami, robota bramkarza jest dużo łatwiejsza.

Proponowałem Grzegorzowi Krychowiakowi, żeby odwrotnie jak kiedyś, kiedy była taka sytuacja, że byłeś rezerwowym i Ty robiłeś z nim wywiad, to on zrobił wywiad z Tobą. Nie kwapił się za bardzo do tego.

Nie, ma zakwasy i skurcze, bo zagrał dzisiaj więcej niż przez cały sezon.

Na co stać tę drużynę. Zobaczyliśmy zespół który grał na połowie przeciwnika przez 30 minut aż go zmęczył i zdobył bramkę. Ty w właściwie się wtedy nudziłeś.

Stać na dużo. Przyzwyczajamy kibiców do zwycięstw. Przyjeżdżają drużyny mocne, słabsze średnie i nikt nie wyjeżdża z punktami. Mam nadzieję, że tak będzie dalej.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.