E-Blue Angels z tytułem Mistrzyń Polski w CS:GO!

E-sport
E-Blue Angels z tytułem Mistrzyń Polski w CS:GO!
fot. E-Blue Angels

Pierwsze w historii Mistrzynie Polski Counter-Strike’a: Global Offensive wyłonione! W wielkim finale lepsze od Unicorns Female okazały się zawodniczki E-Blue Angels.

Trwające od początku miesiąca Mistrzostwa Polski Kobiet CS:GO były pierwszym tego typu przedsięwzięciem w historii nadwiślańskiej sceny. I choć zmagania rozgrywane były przez Internet, a pula nagród blednie w porównaniu z gratyfikacjami na turniejach dla mężczyzn, fakt inauguracji tego typu zawodów znacząco podniósł prestiż wydarzenia. Nic więc dziwnego, że panie reprezentujące E-Blue Angels tak emocjonalnie podeszły do zwycięstwa z Unicorns Female. Tym bardziej, że zrewanżowały się za porażkę z fazy grupowej.

 

- Wygrywamy pierwsze mistrzostwa Polskiii!!!!! Nie napiszę niczego więcej, BO PŁACZĘ! –napisała na oficjalnym profilu menadżer „Aniołków”, Patrycja ‘inn’ Tęcza po pewnym triumfie na dwóch mapach (Train 16:9; Cobblestone 16:12). - Radość nie do opisania, ale zakładając team wiedziałyśmy, co chcemy osiągnąć, a to dopiero początek! – z pewnością siebie ogłosiła dodatkowo jedna z zawodniczek, Patrycja ‘lui’ Goszczyńska.

 

Reprezentantki Unicorns female z dumą przyjęły srebrne medale, dziękując zarówno przeciwniczkom za uczciwą rywalizację, jak i organizatorowi za możliwość występu w tego typu zmaganiach. Na najniższym stopniu podium stanęły zawodniczki Team Phoenix. Team Female Hydra po konflikcie z administratorami rozgrywek zrezygnowały natomiast z udziału w Mistrzostwach Polski Kobiet już w fazie grupowej.

 

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Kobiet:

1. miejsce - E-Blue Angels - (1,500 zł oraz nagrody rzeczowe)

2. miejsce - Unicorns female (500 zł oraz nagrody rzeczowe)

3. miejsce - Team Phoenix

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze