El. MŚ 2018. Serbia – Walia: Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
El. MŚ 2018. Serbia – Walia: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W Belgradzie naprzeciwko siebie staną niepokonane jak dotąd w eliminacjach mistrzostw świata ekipy Serbii i Walii. Goście, aby w dalszym ciągu liczyć się w walce o awans muszą zrobić wszystko, by wywieźć z Bałkanów trzy punkty - zadanie będzie o tyle trudne, że w ich szeregach zabraknie największej gwiazdy, Garetha Bale'a. Transmisja meczu Serbia – Walia w Polsacie Sport.

Walijczycy zaczęli te eliminacje bardzo dobrze, bo od zwycięstwa 4:0 nad Mołdawią. Potem przyszła jednak seria aż czterech kolejnych remisów i w związku z tym na koncie wyspiarzy po pięciu kolejkach widnieje zaledwie siedem punktów. W Walii mają problem, bowiem na gorącym bałkańskim terenie zabraknie zwycięzcy Ligi Mistrzów i największej gwiazdy zespołu, pauzującego za kartki Garetha Bale'a. W tym wypadku odpowiedzialność za grę ofensywną spoczywać będzie na barkach między innymi Aarona Ramseya i Joe Allena.

 

W nieco lepszych nastrojach będą do tego meczu przystępować Serbowie. Gospodarze niedzielnego starcia zgromadzili 11 oczek i na ten moment są liderami grupy. Dodatkowo w historii jeszcze nigdy z Walią nie przegrali. W bardzo wyrównanej grupie D jeszcze wszystko możliwe, o dwa pierwsze miejsca walczą cztery ekipy, obok wspomnianych zespołów jeszcze Austria i Irlandia.

 

Transmisja meczu Serbia – Walia od godziny 20.35 w Polsacie Sport. Komentują: Piotr Przybysz i Tomasz Łapiński.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie