ACB: Różański podpisał nowy kontrakt, niedługo umowa dla Strusa

Sporty walki

Baysangur Edelbiev, przedstawiciel ACB na Europę, ogłosił, że kontrakt z organizacją podpisał Maciej Różański (9-1, 2 KO, 6 SUB). Walczący na co dzień w kategorii średniej zawodnik dołączył do rozpiski gali ACB 63, która 1 lipca odbędzie się w Ergo Arenie.

Różański miał już okazję walczyć pod banderą ACB - w kwietniu tego roku pokonał przez poddanie w drugiej rundzie Dmitrya Voitova (15-7, 7 KO, 5 SUB). Występ ten był na tyle udany i tak spodobał się przedstawicielom organizacji, że Polak otrzymał w końcu propozycję nowego kontraktu. Już niedługo zobaczymy go w klatce, gdyż jego występ planowany jest na 1 lipca i galę ACB 63 w Ergo Arenie. Rywala jeszcze nie znamy, ale za kilka dni powinna pojawić się jakaś informacja.

Edelbiev dodał również, że po gali organizacja będzie rozmawiała z Piotrem Strusem (10-4-2, 5 KO) o nowej umowie. W kontrakcie Polaka zostanie wtedy jeszcze jeden pojedynek, a ACB bardzo zależy, by zawodnik ten toczył kolejne boje właśnie u nich. Do tej pory Strus pokonał przed czasem Michaila Tsareva oraz przegrał kontrowersyjnie niejednogłośną decyzją z Mikhailem Kolobegovem.

Transmisja gali ACB 63 1 lipca w Polsacie Sport.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie