Duff nowym graczem Espadonu Szczecin

Siatkówka
Duff nowym graczem Espadonu Szczecin
fot. Jakub Piasecki/Cyfrasport

W nadchodzącym sezonie PlusLigi w barwach Espadonu Szczecin zagra kanadyjski środkowy, Justin Duff. 162-krotny reprezentant kraju przenosi się do nas z greckiego Olympiakosu Pireus.

Mierzący 202 cm wzrostu Duff w swojej karierze reprezentował austriacki Aon hotVolleys Wiedeń, turecki Arkas Spor Izmir, rosyjski Biełogorie Biełogord, indonezyjską Dżakarta Energii, portugalską Benficę i grecki Olimpiakos Pireus. W sezonie 2014/2015 grał już w PlusLidze w barwach klubu z Bydgoszczy.  


W swoim dorobku ma m.in. mistrzostwo Turcji i Rosji, Puchar Grecji oraz kolejne medale w Austrii, Grecji i Turcji. Wraz z reprezentacją sięgnął też po złoto mistrzostw Ameryki Północnej, zdobywając też tam wcześniej srebro i brąz.


- Justin to zawodnik o bardzo dużym potencjale, który nie do końca jeszcze sprzedał się w międzynarodowej siatkówce. Mocno wierzymy, że drzemią w nim wielkie możliwości, które w odpowiednich warunkach zaprezentuje. To jego drugie podejście do Plusligi i obie strony są mocno zdeterminowane, aby dać z siebie wszystko – podkreślił trener Espadonu Szczecin, Michał Gogol.

ask, volleyespadon.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie