Polsat Boxing Night: Jaką kreacją zaskoczy nas piękna Kleo?

Sporty walki
Polsat Boxing Night: Jaką kreacją zaskoczy nas piękna Kleo?
fot. PAP

Tak jak wielu kibiców zastanawia się czym Ewa Brodnicka (13-0, 2 KO) zaskoczy w ringu podczas najbliższej gali Polsat Boxing Night 7, która odbędzie się 24 czerwca w gdańskiej Ergo Arenie, tak samo równie duże zainteresowanie budzi kreacja w jakiej wystąpi polska zawodniczka na ceremonii ważenia.

Ewa Brodnicka słynie nie tylko z mocnych i precyzyjnych ciosów, ale także z tego, że potrafi zaskoczyć wszystkich swoją kreacją podczas ceremonii ważenia oraz przed wyjściem na ring. Już niejednokrotnie przyciągała tym uwagę dziennikarzy, kibiców, a także samych rywalek.  Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie na którym widnieje w stroju kąpielowym, co dowodzi, że jest w świetnej formie fizycznej.

 

 

Śmiało można spodziewać się, że przed tak ważnym wydarzeniem bokserskim jak Polsat Boxing Night 7 nasza mistrzyni interim WBO kategorii piórkowej postara się znowu o odpowiednią kreację, o czym zresztą zdążyła już zakomunikować na swoim profilu społecznościowym. Miejmy nadzieję, że Polka, która zmierzy się z pochodzącą z Dominikany Marisol Reyes (15-1, 8 KO) pokaże się z jak najlepszej strony w ringu oraz poza nim.

 

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze