Pompa Team Black górą w bratobójczym finale Gamer Lana

E-sport
Pompa Team Black górą w bratobójczym finale Gamer Lana
fot. Pompa Team

Dwie sekcje Pompa Team zmierzyły się w wielkim finale Kinguin Gamer Lan Millenium Hall. Po zaciętym pojedynku na trzech mapach mistrzowski tytuł padł ostatecznie łupem „Czarnych”.

Do Rzeszowa zjechało się osiem zespołów: Off-Mode Red oraz Off-Mode Gray, CheckPoint Team, Kasacja, Invizy Esport, a także podopieczni IsAmUxPompy z jego Pompa Team Yellow i Pompa Team Black. Bój toczył się o nagrody z puli 15,000 złotych.

 

Najlepiej poradziła sobie ekipa Patryka ‘ponczka’ Witesa, która w bratobójczej konfrontacji na „Żółtych”, po wysoko przegranym Mirage była na straconej pozycji. Jak się jednak okazało, „Czarni” wzięli się w garść na drugiej planszy, odpowiednio rewanżując się na Cache, a następnie przypieczętowując triumf zgarniętym po dogrywce Overpassem. Tym samym na ich kontro trafiło 5,000 złotych. Srebrni medaliści zadowolić muszą się natomiast czekiem na 2,000 złotych.

 

Klasyfikacja końcowa Kinguin Gamer Lan Millenium Hall:

1. miejsce - Pompa Team Black

2. miejsce -  Pompa Team Yellow

3. miejsce - Invizy Esport

4. miejsce - Off-Mode Red

5-8. miejsce - CheckPoint Team, Off-Mode Black, Kasacja i Off-Mode Gray

 

Doszło również do niecodziennego zjawiska. Tytuł MVP otrzymał bowiem zawodnik ekipy uległej w finale. Za najbardziej wartościowego gracza zawodów uznany został przecież Marcin ‘LTN’ Krzemiński, reprezentant Pompa Team Yellow. 

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie