Puncher o PBN 7, ACB 63 i walce Kowaliow - Ward 2

Sporty walki
Puncher o PBN 7, ACB 63 i walce Kowaliow - Ward 2
fot. Polsat Sport

W kolejnym odcinku magazynu sportów walki "Puncher", Artur Łukaszewski i jego goście poruszą przede wszystkim tematy związane z szermierką na pięści, ale oprócz PBN 7 i rewanżu Siergieja Kowaliowa (30-1-1) z Andre Wardem (31-0), porozmawiają także o gali ACB 63, która już 1 lipca na sportowych antenach Polsatu. Premiera magazynu "Puncher" o godz. 21:30 w Polsacie Sport.

Gala ACB 63 odbędzie się 1 lipca w gdańskiej Ergo Arenie, a swoje umiejętności zaprezentują na niej tacy zawodnicy, jak Luke Barnatt (12-4), Adrian Zieliński (17-5), Piotr Hallmann (16-6) czy Przemysław Mysiala (21-9). Gośćmi Łukaszewskiego w magazynie "Puncher" będą m.in. Baysangur Edelbiev, przedstawiciel federacji ACB na Europę oraz Piotr Strus (10-4), który również zawalczy na lipcowej gali, gdzie zmierzy się z Andym DeVentą (15-11).

Składu gości dopełnią Maciej Sulęcki (24-0), Mateusz Masternak (38-4) oraz Janusz Pindera. Trio główną uwagę poświęci oczywiście gali PBN 7: Nowe Rozdanie, która odbędzie się 24 czerwca również w Ergo Arenie, a na której dwaj pierwsi panowie pojawią się jako zawodnicy, ale poruszy także kwestię elektryzującego rewanżu Kowaliowa z Wardem, do którego dojdzie 17 czerwca w Las Vegas i który także będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu.

Premiera magazynu "Puncher" o godz. 21:30 w Polsacie Sport.

Prowadzący: Artur Łukaszewski.

Goście
Boks: Maciej Sulęcki, Mateusz Masternak, Janusz Pindera.
MMA: Baysangur Edelbiev, Piotr Strus.

 

Po zakończeniu części głównej, Puncher Extra Time tylko na Polsatsport.pl!

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze