Wyniki sondy: Kubiak bezapelacyjnie najlepszy

Siatkówka
Wyniki sondy: Kubiak bezapelacyjnie najlepszy
fot. Cyfrasport

W niedzielne popołudnie polscy siatkarze zmierzyli się w Warnie z Kanadyjczykami. Podopieczni Ferdinando De Giorgiego pewnie pokonali zespół prowadzony przez byłego selekcjonera naszej kadry Stephane’a Antigę 3:1. Czytelnicy Polsatsport.pl wybrali najlepszego zawodnika tego meczu. Został nim Michał Kubiak.

Kibice nie mieli wątpliwości kto zasłużył na miano najlepszego zawodnika spotkania. Wygrał Michał Kubiak, który wrócił po groźnie wyglądającej kontuzji. Kapitan kadry siatkarzy nabawił się urazu stawu skokowego  w meczu z Bułgarią (2:3). Zawodnik zszedł z boiska podskakując na jednej nodze i nie zagrał już w tamtym spotkaniu. Wydawało się, że wróci do gry dopiero na turniej, który będzie rozgrywany w Katowicach i Łodzi.

 

Tymczasem kontuzja okazała się nie tak poważna jak początkowo zakładano i siatkarz wystąpił już podczas niedzielnego spotkania z Kanadą. Za swój występ czytelnicy Polsatsport.pl wybrali Kubiaka zawodnikiem spotkania. Kapitan naszej reprezentacji uzyskał prawie 40% głosów zostawiając daleko w tyle drugiego Dawida Konarskiego, który zdobył 21,9% głosów. Na podium znalazł się też Mateusz Bieniek z wynikiem 8,8% głosów.

 

Wyniki sondy na najlepszego zawodnika meczu z Kanadą:


Michał Kubiak 39%
Dawid Konarski 21,9%
Mateusz Bieniek 8,8%
Bartosz Kurek 7,5%
Bartłomiej Lemański 6,3%
Fabian Drzyzga 5,6%
Artur Szalpuk 5,4%
Maciej Muzaj 2,4%
Damian Wojtaszek 1,6%
Grzegorz Łomacz 1,4%

ŁK, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze