Euro U-21: Duńczycy są już w Polsce

Piłka nożna
Euro U-21: Duńczycy są już w Polsce
fot. PAP

Drużyna Danii, która w piłkarskich mistrzostwach Europy do lat 21 zagra w grupie C, we wtorek wieczorem dotarła do Polski. Duńczycy będą mieszkać w Krakowie, trenować na stadionie Hutnika, a pierwszy mecz rozegrają w niedzielę z Włochami na obiekcie Cracovii.

Piłkarze wylądowali na podkrakowskim lotnisku w Balicach z prawie godzinnym opóźnieniem. Stamtąd pojechali do hotelu "Double Tree By Hilton Krakow".

Pierwszy trening na obiekcie w Krakowie-Nowej Hucie Duńczycy zaplanowali w czwartek o godz. 11. Pierwsze 15 minut ma być otwarte dla dziennikarzy i kibiców. We wtorek biuro prasowe Urzędu Miasta Krakowa poinformowało, że wejściówki na otwarte treningi (nie tylko Danii, ale też Włochów na stadionie Wisły) fani mogą odbierać przy wejściu na obiekty treningowe.

Na stadionie Cracovii, mogącym pomieścić 15 tys. widzów, zostaną rozegrane trzy mecze grupy C: 18 czerwca Dania - Włochy, 21 czerwca Niemcy - Dania oraz 24 czerwca Włochy - Niemcy. Ponadto tym obiekcie odbędzie się 27 czerwca jeden z półfinałów, a 30 czerwca - mecz finałowy.

Reprezentacja Czech, także rywalizująca w grupie C, wszystkie spotkania rozegra w Tychach.

Rozpoczynające się w piątek młodzieżowe mistrzostwa Europy odbędą się w sześciu polskich miastach: Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Lublinie, Tychach i Krakowie.

KN, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze