PRIDE kontra eXtatus i SkitLite w HellCase Cup i ESEA Premier

E-sport
PRIDE kontra eXtatus i SkitLite w HellCase Cup i ESEA Premier
fot. PRIDE

Przed reprezentantami PRIDE wiele pracy. Polacy rozpoczynają dziś zmagania w ramach HellCase Cup oraz kontynuują drogę na szczyt w ESEA Premier.

Do HellCase Cup – internetowego turnieju z pulą $10,000 – biało-czerwoni zostali bezpośrednio zaproszeni wraz z ekipami pokroju Epsilon eSports, North Academy, Spartak Moskwa, Team Spirit czy Outlaws. Podopieczni Piotra ‘neqsa’ Lipskiego przyporządkowani zostali do grupy A, w której o awans do fazy pucharowej walczyć będą z Binary Dragons, Team123 i eXtatus. I to właśnie z czesko-słowacką formacją zainaugurują zawody. I choć to Polacy stawiani są w roli faworyta, spółka czternastoletniego Davida ‘frozena’ Čerňanský’ego niejednokrotnie udowadniała, na co ją stać,  kilka dni temu wygrywając przykładowo mecz pokazowy na PENTA Sports.

 

17:00 – PRIDE vs eXtatus – BO3

 

Na zakończenie wieczoru ekipa Jacka ‘MINISE’a’ Jeziaka stanie naprzeciw SkitLite, by podtrzymać dobrą passę w ESEA Premier. Dotychczas w ligowych rozgrywkach nadwiślańscy zawodnicy zmiażdżyli ALTERNATE aTTaX, a także z pewnością pokonali fnatic Academy. Dało to im pozycję lidera. I wszystko wskazuje na to, że dużo niżej notowani gracze z Finlandii nie zdołają dziś tego zmienić. Bo choć SkitLite nie rozegrało jeszcze żadnego meczu w ramach ESEA Premier, na podstawie ich wcześniejszych spotkań głównie na krajowym podwórku nietrudno wskazać pretendenta do dzisiejszego zwycięstwa.

 

20:00 – PRIDE vs SkiteLite – Overpass

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze