Virtus.pro daleko od podium rankingu HLTV.org. SK znowu na szczycie

E-sport
Virtus.pro daleko od podium rankingu HLTV.org. SK znowu na szczycie
fot. ESL

Przetasowań w rankingu HLTV.org ciąg dalszy. Po wielu tygodniach dominacji Astralis Duńczycy schodzą z pozycji lidera. Na tę wraca SK Gaming. Virtus.pro natomiast konsekwentnie oddala się od podium.

Niewiele działo się w ubiegłym tygodniu na profesjonalnej scenie. Oprócz regionalnych Minorów nie byliśmy świadkami starć na szczycie. Mimo to w rankingu nastąpiło kilka znaczących zmian. Przede wszystkim na miejsce lidera powrócili Brazylijczycy z SK Gaming. Ci zepchnęli ze szczytu Astralis. Skandynawowie spadli od razu na trzecią lokatę – tuż za FaZe Clan. Awans zaliczyli także reprezentanci Gambit Esports – na miejsce numer sześć – a za nimi ustawiło się OpTic Gaming. Wszystko to kosztem Natus Vincere, które pogodzić musi się z ósmą pozycją i Virtus.pro. Polacy ponownie zaliczyli spadek, tym razem na dziewiąte miejsce.

 

 

Stało się również coś, co od dłuższego czasu wydawało się nieuniknione. Team Kinguin ostatecznie wypadło z najlepszej trzydziestki, wpuszczając na swoje miejsce Luminosity Gaming. Poprawiła się jednak pozycja Pawła ‘innocenta’ Mocka i jego PENTA Sports. Międzynarodowa formacja wkroczy niedługo do grona najlepszych dwudziestu zespołów na świecie. Musi wyprzedzić jeszcze tylko jedną drużynę.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie