Klub ze Stambułu znowu chce Pazdana! Tym razem Polak wyjedzie do Turcji?

Piłka nożna
Klub ze Stambułu znowu chce Pazdana! Tym razem Polak wyjedzie do Turcji?
fot.Cyfrasport

Obrońca Legii Warszawa i reprezentacji Polski - Michał Pazdan cieszy się dużym zainteresowaniem wśród największych tureckich klubów. Przed rokiem polskiego stopera chciał mieć u siebie mistrz Turcji - Besiktas, a teraz ofertę za blisko 30-letniego defensora złożył inny klub ze Stambułu - Galatasaray.

Media z kraju znad Bosforu informują, że władze 20-krotnego mistrza Turcji złożyli już Legii oficjalną ofertę kupna doświadczonego stopera. Klauzula odstępnego za Pazdana wynosi 2,5 miliona euro.

 Przed rokiem sam zawodnik zrezygnował z wyjazdu do ligi tureckiej. Jak będzie tym razem? 26-krotny reprezentant Polski z pewnością wolałby wyjechać do zachodniego klubu, ale Galatasaray jest w stanie zaoferować wyższy kontrakt niż średnie kluby z ligi niemieckiej czy włoskiej. Jakiś czas temu sam zainteresowany przyznał, że najchętniej przeniósłby się do Serie A.

Wychowanek Hutnika Kraków w ubiegłym sezonie rozegrał w barwach Legii 38 meczów (biorąc pod uwagę Lotto Ekstraklasę, Ligę Mistrzów oraz eliminacje, a także Ligę Europy). Warszawski klub z "Pazdankiem" obronił tytuł mistrza Polski. 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze