W najblizszych rozgrywkach Ligi Mistrzów wezmą udział 32 zespoły, w tym trzy z Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel. Mistrzowie Polski i bełchatowianie udział w rozgrywkach rozpoczną od 4. rundy, czyli fazy grupowej. Jastrzębianie będą uczestniczyć w kwalifikacjach (3. rundzie), ich rywalem będzie zwycięzca pary Omonia Nikozja - Jedinstvo Bemax Biejlo Polje.

 

U pań wystąpi 26 ekip, w tym trzy z Polski - Chemik Police, Grot Budowlani Łódź (obie drużyny mają zapewniony udział w fazie grupowej) i Developres SkyRes Rzeszów, na którego w 2. rundzie czekać będzie izraelski Hapoel KFAR SABA, a jeśli awansuje do 3. rundy lepszy z pary ZOK Bimal-Jedinstvo Bracko - Nova KBM Branik Maribor.

 

Liga Mistrzów:


2. runda:

OK Mladost Bracko (Bośnia i Hercegowina) - ACH Volley Ljubljana (Słowenia)
Omonia Nikozja (Cypr) - Jedinstvo Bemax Bieljo Polje (Czarnogóra)
Maccabi Tel-Aviv (Izrael) - Shakhtior Soligorsk (Białoruś)
KV Luboteni Ferizaj (Kosowo) - Abiant Groningen (Holandia)

3. Runda.

Zwycięzca OK Mladost Bracko - ACH Volley Ljubljana - Lokomotiv Nowosybirsk (Rosja)
Zwycięzca Maccabi Tel-Aviv - Shakhtior Soligorsk - Sir Sicoma Colussi Perugia (Włochy)
Posojilnica Aich/Dob (Austria) - Fenerbahce SK Istamuł (Turcja)
Zwycięzca Omonia Nikozja - Jedinstvo Bemax Bieljo Polje - Jstrzębski Węgiel

Vojvodina NS Seme Novi Sas (Serbia) - Spacer’s Toulouse (Francja)
Zwycięzca KV Luboteni Ferizaj - Abiant Groningen - Noliko Maaseik (Belgia)
Neftohimic 2010 Burgas (Bułgaria) vs. VfB Friedrichafen (Niemcy)
Ford Store Levoranta Samala (Finlandia) vs. Jihostroj Ceskie Budejovice (Czechy)

Liga Mistrzyń:

 

2. runda:


Hapoel KFAR SABA (Izrael) - Developres SkyRes Rzeszów
Linamar BÉKÉSCSABAI Rse (Węgry) - Imoco Volley Conegliano (Włochy)
Minchanka Mińsk (Białoruś) - Rocheville Le Cannet (Francja)
SLIEDRECHT Sport (Holandia) - Asterix Avo Beveren (Belgia)
Maritza Pplovidiv (Bulgaria) - LP Salo (Finlandia)
ZOK Bimal-Jedinstvo Bracko (Bośnia) - Nova KBM Branik Maribor (Słowenia)

 

3. runda:


Zwycięzca Minchanka Mińsk - Rocheville Le Cannet - VakifBank Istambuł (Turcja)
Zwycięzca Maritza Plovdiv - LP Salo - Yenisei Krasnojarsk (Rosja)
Zwycięzca ZOK Bimal-Jedinstvo Bracko - Nova KBM Branik Maribor - Zwycięzca Hapoel KFAR Saba vs Developres SkyRes Rzeszów
Zwycięzca SLIEDRECHT Sport - Asterix Avo Beveren  - Zwycięzca Linamar BÉKÉSCSABAI Rsevs - Imoco Volley Conegliano