Dorna: Nie będę składał żadnych deklaracji

Piłka nożna

Trener młodzieżowej reprezentacji Polski Marcin Dorna w bardzo wyważony sposób wypowiada się o szansach jego piłkarzy w rozpoczynających się w piątek turnieju Euro U-21. - Nie będę składał żadnych deklaracji - powiedział

- Czujemy się podekscytowani tym, na co oczekiwaliśmy. Po ostatnim tygodniu w Arłamowie jestem przekonany, że jutro będziemy w doskonałej dyspozycji. Chcemy zaprezentować się jak najlepiej, ale żadnych deklaracji składać nie będę. Koncentrujemy się na każdym naszym kolejnym działaniu, na każdym meczu i każdym treningu. Zakładamy, że jesteśmy do tego turnieju optymalnie przygotowani, mamy trzech zawodników, którzy doświadczyli dorosłego Euro, co może być dodatkowym atutem - zaznaczył Dorna.

- W takich meczach, jak ten inauguracyjny ze Słowacją, trudno wskazać faworyta, zresztą w tym turnieju uczestniczy dwanaście fantastycznych zespołów o bardzo wyrównanej stawce - dodał przed rozpoczęciem czwartkowego treningu na Arenie Lublin. Na tym stadionie Polacy zagrają dwukrotnie - w piątek 16 czerwca ze Słowacją, a w poniedziałek 19 czerwca ze Szwecją. Trzecie spotkanie w grupie A rozegrają w czwartek 22 czerwca z Anglią w Kielcach.

 

 

Żeby wziąć udział w Wygraj Euro wystarczy zarejestrować się TUTAJ.

Więcej szczegółów na temat gry przeczytasz TUTAJ.

 

Mistrzostwa Europy U-21 będą transmitowane na sportowych antenach Polsatu w dniach 16–30 czerwca.

ŁK, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze